
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 7 mm |
| Width | 7 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Height | 1.45 mm |
| Depth | 7 mm |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Weight | 0.774 g |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Max Input Voltage | 2.42 V |
| Number of Taps | 32 |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 months ago) |
| Packaging | Tray |
| Logic Function | Active Programmable Delay Line |
Stock: 9
Distributors
pcbx
Unit Price$21.07329
Ext.Price$21.07329
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.07329 | $21.07329 |
| 10 | $20.39870 | $203.98700 |
| 25 | $19.74570 | $493.64250 |
